GRAFİK TASARIM

Yaratıcı fikirlerinizi ve sanatsal yeteneklerinizi geliştirmekle ilgileniyor musunuz? Tasarım becerilerinizi bir üst seviyeye çıkarmak için motivasyonunuz var mı ? 3Designist sizin için doğru yer. Reklam Tasarımı, Dijital Medya, Yayıncılık Tasarımı ve İllustrasyon. 3Designist, yaratıcı insanlara, tasarımcılara ve görsel hikayecilere yönelik bir kurumdur. Burada fikirlerinizi geliştirip görselleştirmeyi öğrenirsiniz, böylece ilhamınızı dünyayla paylaşabilirsiniz. Grafik Tasarım eğitimleri, yaratıcı yetenekleriniz ve becerilerinizle birlikte hayal gücünüzün başarılı bir mesleğin temelini oluşturduğu bir yolculuğa başlamanızı sağlar. Eğitimimiz, grafik tasarımın her yönüne hakim, hem teknik, hem teorik olarak donanımlı bir grafik tasarımcı olmanızı hedefleyen bir eğitim programıdır.

Grafik tasarımcıları dergiler, televizyon grafikleri, logolar ve web siteleri gibi basılı ve elektronik ortamları tasarlayan ve geliştiren görsel iletişimcilerdir. Reklam ajansları, tasarım şirketleri, yayıncılar ve tasarım uzmanlarına ihtiyaç duyan diğer işletmeler tarafından istihdam edilebilirler. Eğitimi verilen programlar, tasarım ve teknik becerileri geliştirmelerine ve mezuniyet sonrası istihdam elde etmelerinde yardımcı olabilecek portföyler geliştirmelerine izin verir.

Eğitim Programımız, yüksek düzeyde bir profesyonelliği teşvik etmek ve tasarımcıların teknik yeterliliğini arttırmak üzere geliştirilmiştir Çalışmaların tamamı, tüm profesyonel araçlara ve güncel teknolojilere yönelik bir eğitim içerir.

YUKARI